Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór zabawki dla psa.

Zabawa z psem jest niezwykłą możliwością, aby wykorzystać energię swojego pupila, jednocześnie wzmacniać więź. Częste psoty wpływają pozytywnie na formę psa, oraz sprawiają uciechę opiekunowi. Zabawy dobrze jest urozmaicać używając zabawek dla psów. Na rynku natkniemy się wiele rozmaitych typów zabawek dla psów, ale jak zakupić tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę dostaniemy w większości sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, odpowiednich do potrzeb naszego psa. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu tworzyw, istnieją piłki z gumy, z materiału a także plastikowe. Wybierając piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej wielkość. Rozmiary piłek dla psów są stałe, jednak musimy pamiętać o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Wybierając nową piłkę nie zapominajmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to niezwykle istotne, jeśli jesteśmy właścicielami niewielkich ras psów, takich jak pudle i yorki, którym wybieramy niestandardowe rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy poszaleć z psem na świeżym powietrzu świetnym wyborem będzie frisbee dla psa. Ciężko odnaleźć psa, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa dużo lepiej wykorzystać na otwartej przestrzeni, jak łąka, park czy ogród, gdzie pies może wybiegania się. Jeśli piesek umie aportować, powinniśmy znaleźć frisbee dla psa o dobranej średnicy, tak aby psu łatwo można było przenosić przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, ponieważ występuje możliwość przypadkowego uderzenia zwierzęcia frisbee w czasie zabawy, więc w celu ustrzeżenie się bolesnych wypadków szukajmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee może stać się ciekawą formą aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

sucha karma dla psa